Palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın bulmacada nedir?

Palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın“ sorusuna cevap olarak “AĞCIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın ne demek, bulmaca sözlüğü 'palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın', bulmacada palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın, sözlükte palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın, bulmaca çözümü palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın, sözlükte palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın ne, bulmaca soruları palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın, bulmaca palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın, sözlük palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın, palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın, palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın nedir, palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın tanımı, palmiyelerde yaprak tabanını çevreleyen iplik kın açıklaması