Palmiyelerde olduğu gibi, üzerinde yaprak kalıntıları, izleri bulunan dalsı bulmacada nedir?

Palmiyelerde olduğu gibi, üzerinde yaprak kalıntıları, izleri bulunan dalsı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Palmiyelerde olduğu gibi, üzerinde yaprak kalıntıları, izleri bulunan dalsı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Palmiyelerde olduğu gibi, üzerinde yaprak kalıntıları, izleri bulunan dalsı“ sorusuna cevap olarak “KONGÖVDE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı', palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı tanımı, palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı nedir, bulmacada palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı, sözlükte palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı, bulmaca soruları palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı, sözlükte palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı ne, bulmaca palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı, palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı açıklaması, sözlük palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı, palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı ne demek, bulmaca çözümü palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı, palmiyelerde olduğu gibi üzerinde yaprak kalıntıları izleri bulunan dalsı