Pırasa, Soğan, Sarımsak Gibi Bitkilerde Tohum Aşamasında Tam Ortadan Çıkan Ve Tohumları Taşıyan Kol, Dal bulmacada nedir?

Pırasa, Soğan, Sarımsak Gibi Bitkilerde Tohum Aşamasında Tam Ortadan Çıkan Ve Tohumları Taşıyan Kol, Dal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pırasa, Soğan, Sarımsak Gibi Bitkilerde Tohum Aşamasında Tam Ortadan Çıkan Ve Tohumları Taşıyan Kol, Dal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pırasa, Soğan, Sarımsak Gibi Bitkilerde Tohum Aşamasında Tam Ortadan Çıkan Ve Tohumları Taşıyan Kol, Dal“ sorusuna cevap olarak “ZİBEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı104

Anahtar Kelimeler:

pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal nedir, bulmacada pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal, pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal tanımı, sözlük pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal, bulmaca çözümü pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal, bulmaca soruları pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal, bulmaca pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal, sözlükte pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal, sözlükte pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal ne, bulmaca sözlüğü 'pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal', pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal, pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal ne demek, pırasa soğan sarımsak gibi bitkilerde tohum aşamasında tam ortadan çıkan ve tohumları taşıyan kol dal açıklaması