Püskül,saçak anlamında eski sözcük bulmacada nedir?

Püskül,saçak anlamında eski sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Püskül,saçak anlamında eski sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Püskül,saçak anlamında eski sözcük“ sorusuna cevap olarak “RİŞE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

püskülsaçak anlamında eski sözcük, bulmaca soruları püskülsaçak anlamında eski sözcük, sözlükte püskülsaçak anlamında eski sözcük ne, bulmaca püskülsaçak anlamında eski sözcük, püskülsaçak anlamında eski sözcük ne demek, bulmaca çözümü püskülsaçak anlamında eski sözcük, sözlükte püskülsaçak anlamında eski sözcük, bulmacada püskülsaçak anlamında eski sözcük, püskülsaçak anlamında eski sözcük tanımı, sözlük püskülsaçak anlamında eski sözcük, bulmaca sözlüğü 'püskülsaçak anlamında eski sözcük', püskülsaçak anlamında eski sözcük nedir, püskülsaçak anlamında eski sözcük açıklaması