Oynamayan, Kımıldamayan, Durgun bulmacada nedir?

Oynamayan, Kımıldamayan, Durgun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Oynamayan, Kımıldamayan, Durgun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Oynamayan, Kımıldamayan, Durgun“ sorusuna cevap olarak “SAKİNE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

oynamayan kımıldamayan durgun, bulmaca sözlüğü 'oynamayan kımıldamayan durgun', bulmaca oynamayan kımıldamayan durgun, oynamayan kımıldamayan durgun açıklaması, oynamayan kımıldamayan durgun ne demek, sözlükte oynamayan kımıldamayan durgun ne, sözlük oynamayan kımıldamayan durgun, bulmaca soruları oynamayan kımıldamayan durgun, oynamayan kımıldamayan durgun tanımı, sözlükte oynamayan kımıldamayan durgun, bulmaca çözümü oynamayan kımıldamayan durgun, oynamayan kımıldamayan durgun nedir, bulmacada oynamayan kımıldamayan durgun