Osmanlı Ordusunda Kullanılmış,kale Dövmeye Yarayan Bir Tür Top bulmacada nedir?

Osmanlı Ordusunda Kullanılmış,kale Dövmeye Yarayan Bir Tür Top“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Osmanlı Ordusunda Kullanılmış,kale Dövmeye Yarayan Bir Tür Top” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Osmanlı Ordusunda Kullanılmış,kale Dövmeye Yarayan Bir Tür Top“ sorusuna cevap olarak “BACALUŞKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlükte osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top, bulmacada osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top, sözlük osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top, osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top nedir, bulmaca sözlüğü 'osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top', sözlükte osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top ne, osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top açıklaması, bulmaca osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top, osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top, osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top ne demek, osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top tanımı, bulmaca çözümü osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top, bulmaca soruları osmanlı ordusunda kullanılmışkale dövmeye yarayan bir tür top