Osmanlı Mutfağına Özgü, Pırasa Ve Etle Yapılan Bir Yemek bulmacada nedir?

Osmanlı Mutfağına Özgü, Pırasa Ve Etle Yapılan Bir Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Osmanlı Mutfağına Özgü, Pırasa Ve Etle Yapılan Bir Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Osmanlı Mutfağına Özgü, Pırasa Ve Etle Yapılan Bir Yemek“ sorusuna cevap olarak “BAKULİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek tanımı, bulmacada osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek, bulmaca soruları osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek, osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek, osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek ne demek, sözlükte osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek ne, bulmaca sözlüğü 'osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek', osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek açıklaması, bulmaca çözümü osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek, sözlükte osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek, bulmaca osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek, osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek nedir, sözlük osmanlı mutfağına özgü pırasa ve etle yapılan bir yemek