Osmanlı Mutfağına Özgü, Kuzu Etiyle Yapılan Bir Yemek bulmacada nedir?

Osmanlı Mutfağına Özgü, Kuzu Etiyle Yapılan Bir Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Osmanlı Mutfağına Özgü, Kuzu Etiyle Yapılan Bir Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Osmanlı Mutfağına Özgü, Kuzu Etiyle Yapılan Bir Yemek“ sorusuna cevap olarak “MUTANCANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek, bulmaca sözlüğü 'osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek', bulmaca çözümü osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek, osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek, sözlükte osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek, sözlükte osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek ne, osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek tanımı, bulmacada osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek, osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek açıklaması, osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek ne demek, sözlük osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek, bulmaca osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek, osmanlı mutfağına özgü kuzu etiyle yapılan bir yemek nedir