Ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve bulmacada nedir?

Ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve“ sorusuna cevap olarak “YARMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

sözlük ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve, ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve, ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve nedir, ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve tanımı, ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve ne demek, bulmaca soruları ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve, sözlükte ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve ne, bulmaca çözümü ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve, bulmacada ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve, sözlükte ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve, bulmaca sözlüğü 'ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve', bulmaca ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve, ortadan kolayca yarılan ve çekirdeğinden ayrılabilen meyve açıklaması