Orta Oyununda, Karagözde Rum tipi bulmacada nedir?

Orta Oyununda, Karagözde Rum tipi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Orta Oyununda, Karagözde Rum tipi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Orta Oyununda, Karagözde Rum tipi“ sorusuna cevap olarak “BALAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlük orta oyununda karagözde rum tipi, orta oyununda karagözde rum tipi nedir, orta oyununda karagözde rum tipi ne demek, sözlükte orta oyununda karagözde rum tipi, orta oyununda karagözde rum tipi, sözlükte orta oyununda karagözde rum tipi ne, bulmaca soruları orta oyununda karagözde rum tipi, bulmacada orta oyununda karagözde rum tipi, orta oyununda karagözde rum tipi tanımı, bulmaca orta oyununda karagözde rum tipi, orta oyununda karagözde rum tipi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'orta oyununda karagözde rum tipi', bulmaca çözümü orta oyununda karagözde rum tipi