Ormanlarda, Yüksek Yamaçlardan Tomruk Kaydırılan Yer bulmacada nedir?

Ormanlarda, Yüksek Yamaçlardan Tomruk Kaydırılan Yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ormanlarda, Yüksek Yamaçlardan Tomruk Kaydırılan Yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ormanlarda, Yüksek Yamaçlardan Tomruk Kaydırılan Yer“ sorusuna cevap olarak “ADDURACAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer, bulmaca soruları ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer, sözlükte ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer, ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer nedir, bulmaca çözümü ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer, sözlükte ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer ne, bulmaca sözlüğü 'ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer', ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer, ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer tanımı, sözlük ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer, ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer açıklaması, ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer ne demek, bulmacada ormanlarda yüksek yamaçlardan tomruk kaydırılan yer