Organizmanın doku, organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması bulmacada nedir?

Organizmanın doku, organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Organizmanın doku, organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Organizmanın doku, organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması“ sorusuna cevap olarak “AGENEZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması tanımı, sözlükte organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması, organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması açıklaması, bulmacada organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması, organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması nedir, organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması, bulmaca soruları organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması, bulmaca çözümü organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması, bulmaca sözlüğü 'organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması', bulmaca organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması, sözlükte organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması ne, sözlük organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması, organizmanın doku organ ya da organ gurubu gibi bir bölümünün bulunmaması ne demek