Ordu ve Giresun yöresinde, soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ bulmacada nedir?

Ordu ve Giresun yöresinde, soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ordu ve Giresun yöresinde, soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ordu ve Giresun yöresinde, soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ“ sorusuna cevap olarak “SAKARCA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ ne, bulmacada ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ, ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ nedir, sözlükte ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ, ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ tanımı, bulmaca sözlüğü 'ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ', sözlük ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ, ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ açıklaması, bulmaca soruları ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ, ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ, bulmaca ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ, bulmaca çözümü ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ, ordu ve giresun yöresinde soğanları yemek yapımında kullanılan bir tür çiğ ne demek