Omurgalı böbreğinin, idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi bulmacada nedir?

Omurgalı böbreğinin, idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Omurgalı böbreğinin, idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Omurgalı böbreğinin, idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi“ sorusuna cevap olarak “NEFRON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi nedir, omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi, bulmaca sözlüğü 'omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi', sözlükte omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi ne, omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi tanımı, bulmaca omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi, omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi açıklaması, bulmaca çözümü omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi, bulmacada omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi, bulmaca soruları omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi, omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi ne demek, sözlük omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi, sözlükte omurgalı böbreğinin idrar oluşturan yapısı ve işlev birimi