Oklava ile açılan ince,yuvarlak hamur yaprağı bulmacada nedir?

Oklava ile açılan ince,yuvarlak hamur yaprağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Oklava ile açılan ince,yuvarlak hamur yaprağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Oklava ile açılan ince,yuvarlak hamur yaprağı“ sorusuna cevap olarak “YUFKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmacada oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı, bulmaca sözlüğü 'oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı', oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı nedir, sözlükte oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı, bulmaca çözümü oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı, oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı tanımı, sözlükte oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı ne, sözlük oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı, bulmaca soruları oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı, oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı açıklaması, oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı ne demek, bulmaca oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı, oklava ile açılan inceyuvarlak hamur yaprağı