Oklava İle Açılmış Hamur, Yufka bulmacada nedir?

Oklava İle Açılmış Hamur, Yufka“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Oklava İle Açılmış Hamur, Yufka” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Oklava İle Açılmış Hamur, Yufka“ sorusuna cevap olarak “AÇGU”, “AÇKU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte oklava i̇le açılmış hamur yufka, oklava i̇le açılmış hamur yufka nedir, bulmacada oklava i̇le açılmış hamur yufka, oklava i̇le açılmış hamur yufka açıklaması, oklava i̇le açılmış hamur yufka tanımı, oklava i̇le açılmış hamur yufka ne demek, sözlükte oklava i̇le açılmış hamur yufka ne, bulmaca soruları oklava i̇le açılmış hamur yufka, oklava i̇le açılmış hamur yufka, bulmaca sözlüğü 'oklava i̇le açılmış hamur yufka', bulmaca çözümü oklava i̇le açılmış hamur yufka, sözlük oklava i̇le açılmış hamur yufka, bulmaca oklava i̇le açılmış hamur yufka