Obüslerden, bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper bulmacada nedir?

Obüslerden, bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Obüslerden, bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Obüslerden, bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper“ sorusuna cevap olarak “KAZAMAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper ne demek, sözlük obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper, bulmaca sözlüğü 'obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper', bulmaca obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper, bulmaca soruları obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper, sözlükte obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper ne, obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper nedir, bulmaca çözümü obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper, bulmacada obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper, sözlükte obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper, obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper tanımı, obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper, obüslerden bombalardan korunmak için yerin altına kazılmış siper açıklaması