Nymphea olarak tanımlanan, yaprakları yuvarlak ve geniş, çiçekleri beyaz, s bulmacada nedir?

Nymphea olarak tanımlanan, yaprakları yuvarlak ve geniş, çiçekleri beyaz, s“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nymphea olarak tanımlanan, yaprakları yuvarlak ve geniş, çiçekleri beyaz, s” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nymphea olarak tanımlanan, yaprakları yuvarlak ve geniş, çiçekleri beyaz, s“ sorusuna cevap olarak “NİLÜFER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s tanımı, bulmaca nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s, sözlükte nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s ne, nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s ne demek, sözlük nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s, nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s açıklaması, bulmaca çözümü nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s, nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s nedir, bulmaca soruları nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s, bulmacada nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s, nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s, bulmaca sözlüğü 'nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s', sözlükte nymphea olarak tanımlanan yaprakları yuvarlak ve geniş çiçekleri beyaz s