Normal Gidişinden Ayrılma, Sapma bulmacada nedir?

Normal Gidişinden Ayrılma, Sapma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Normal Gidişinden Ayrılma, Sapma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Normal Gidişinden Ayrılma, Sapma“ sorusuna cevap olarak “ABERRANT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

normal gidişinden ayrılma sapma açıklaması, bulmacada normal gidişinden ayrılma sapma, normal gidişinden ayrılma sapma nedir, normal gidişinden ayrılma sapma, bulmaca sözlüğü 'normal gidişinden ayrılma sapma', sözlük normal gidişinden ayrılma sapma, normal gidişinden ayrılma sapma tanımı, sözlükte normal gidişinden ayrılma sapma ne, bulmaca çözümü normal gidişinden ayrılma sapma, normal gidişinden ayrılma sapma ne demek, sözlükte normal gidişinden ayrılma sapma, bulmaca normal gidişinden ayrılma sapma, bulmaca soruları normal gidişinden ayrılma sapma