Normal Gidişinden Ayrılma, Sapma bulmacada nedir?

Normal Gidişinden Ayrılma, Sapma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Normal Gidişinden Ayrılma, Sapma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Normal Gidişinden Ayrılma, Sapma“ sorusuna cevap olarak “ABERRANT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'normal gidişinden ayrılma sapma', bulmaca soruları normal gidişinden ayrılma sapma, bulmaca çözümü normal gidişinden ayrılma sapma, bulmacada normal gidişinden ayrılma sapma, normal gidişinden ayrılma sapma tanımı, bulmaca normal gidişinden ayrılma sapma, sözlük normal gidişinden ayrılma sapma, sözlükte normal gidişinden ayrılma sapma ne, normal gidişinden ayrılma sapma ne demek, normal gidişinden ayrılma sapma açıklaması, sözlükte normal gidişinden ayrılma sapma, normal gidişinden ayrılma sapma, normal gidişinden ayrılma sapma nedir