Niteliği düşük, eski, elde kalmış bulmacada nedir?

Niteliği düşük, eski, elde kalmış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Niteliği düşük, eski, elde kalmış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Niteliği düşük, eski, elde kalmış“ sorusuna cevap olarak “TAPON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

niteliği düşük eski elde kalmış nedir, niteliği düşük eski elde kalmış tanımı, sözlükte niteliği düşük eski elde kalmış ne, sözlük niteliği düşük eski elde kalmış, bulmacada niteliği düşük eski elde kalmış, niteliği düşük eski elde kalmış açıklaması, bulmaca soruları niteliği düşük eski elde kalmış, bulmaca niteliği düşük eski elde kalmış, bulmaca sözlüğü 'niteliği düşük eski elde kalmış', niteliği düşük eski elde kalmış, niteliği düşük eski elde kalmış ne demek, sözlükte niteliği düşük eski elde kalmış, bulmaca çözümü niteliği düşük eski elde kalmış