Niteliği bilinmeyen, garip, acayip bulmacada nedir?

Niteliği bilinmeyen, garip, acayip“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Niteliği bilinmeyen, garip, acayip” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Niteliği bilinmeyen, garip, acayip“ sorusuna cevap olarak “ABUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte niteliği bilinmeyen garip acayip, bulmaca niteliği bilinmeyen garip acayip, bulmaca soruları niteliği bilinmeyen garip acayip, bulmacada niteliği bilinmeyen garip acayip, bulmaca sözlüğü 'niteliği bilinmeyen garip acayip', niteliği bilinmeyen garip acayip açıklaması, niteliği bilinmeyen garip acayip nedir, niteliği bilinmeyen garip acayip, sözlükte niteliği bilinmeyen garip acayip ne, sözlük niteliği bilinmeyen garip acayip, niteliği bilinmeyen garip acayip ne demek, niteliği bilinmeyen garip acayip tanımı, bulmaca çözümü niteliği bilinmeyen garip acayip