Nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren, tükürükte ve pankreasın salg bulmacada nedir?

Nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren, tükürükte ve pankreasın salg“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren, tükürükte ve pankreasın salg” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren, tükürükte ve pankreasın salg“ sorusuna cevap olarak “DİYASTAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg, bulmaca nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg, nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg ne demek, sözlükte nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg ne, sözlük nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg, bulmacada nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg, nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg tanımı, sözlükte nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg, bulmaca soruları nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg, nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg açıklaması, bulmaca sözlüğü 'nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg', nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg nedir, bulmaca çözümü nişastayı dekstrin ve glikoz durumuna getiren tükürükte ve pankreasın salg