Nevşehir Yöresinde, Kuru Fasülyeye Verilen Ad bulmacada nedir?

Nevşehir Yöresinde, Kuru Fasülyeye Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nevşehir Yöresinde, Kuru Fasülyeye Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nevşehir Yöresinde, Kuru Fasülyeye Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “AĞPAKLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad nedir, sözlükte nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad ne, bulmaca nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad, nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad, nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad ne demek, bulmaca soruları nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad, sözlük nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad, bulmaca çözümü nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad, bulmacada nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad, nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad', sözlükte nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad, nevşehir yöresinde kuru fasülyeye verilen ad tanımı