Nesnelerin özelliklerinin, algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi bulmacada nedir?

Nesnelerin özelliklerinin, algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nesnelerin özelliklerinin, algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nesnelerin özelliklerinin, algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi“ sorusuna cevap olarak “AMODAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı86

Anahtar Kelimeler:

bulmacada nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi, sözlük nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi, sözlükte nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi, bulmaca çözümü nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi, sözlükte nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi ne, bulmaca soruları nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi, nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi açıklaması, nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi ne demek, nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi tanımı, bulmaca nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi, nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi nedir, nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi, bulmaca sözlüğü 'nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir algı biçimi'