Nesnelerin özelliklerinin, algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir bulmacada nedir?

Nesnelerin özelliklerinin, algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nesnelerin özelliklerinin, algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nesnelerin özelliklerinin, algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir“ sorusuna cevap olarak “AMODAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir ne demek, nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir tanımı, bulmaca sözlüğü 'nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir', nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir nedir, nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir açıklaması, bulmaca çözümü nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir, bulmaca nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir, sözlükte nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir, nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir, sözlükte nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir ne, bulmaca soruları nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir, sözlük nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir, bulmacada nesnelerin özelliklerinin algılanmaktan çok yorumlamayla çıkarsandığı bir