Negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes bulmacada nedir?

Negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes“ sorusuna cevap olarak “AGRANDİZÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes, bulmacada negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes, bulmaca soruları negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes, sözlük negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes, negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes ne demek, bulmaca sözlüğü 'negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes', negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes açıklaması, negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes tanımı, sözlükte negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes, negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes nedir, bulmaca çözümü negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes, bulmaca negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes, sözlükte negatiflerin kendi orjinal boyutlarından daha büyük boyutlarda basılabilmes ne