Naneye benzeyen, soğuk çorbalara koyulan bir bitki bulmacada nedir?

Naneye benzeyen, soğuk çorbalara koyulan bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Naneye benzeyen, soğuk çorbalara koyulan bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Naneye benzeyen, soğuk çorbalara koyulan bir bitki“ sorusuna cevap olarak “YARPUZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki tanımı, bulmaca naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki, naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki, naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki açıklaması, sözlükte naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki, bulmaca sözlüğü 'naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki', bulmaca soruları naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki, bulmaca çözümü naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki, sözlükte naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki ne, sözlük naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki, bulmacada naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki, naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki nedir, naneye benzeyen soğuk çorbalara koyulan bir bitki ne demek