Namlusu kavisli, iki yanı da kesici, bir tür uzun savaş bıçağı bulmacada nedir?

Namlusu kavisli, iki yanı da kesici, bir tür uzun savaş bıçağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Namlusu kavisli, iki yanı da kesici, bir tür uzun savaş bıçağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Namlusu kavisli, iki yanı da kesici, bir tür uzun savaş bıçağı“ sorusuna cevap olarak “YATAĞAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlükte namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı, namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı tanımı, namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı açıklaması, bulmaca namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı, bulmaca sözlüğü 'namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı', namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı nedir, bulmaca soruları namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı, namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı, sözlük namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı, sözlükte namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı ne, bulmaca çözümü namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı, bulmacada namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı, namlusu kavisli iki yanı da kesici bir tür uzun savaş bıçağı ne demek