Namlusu kısa, kurşun atan bir çeşit küçük tüfek bulmacada nedir?

Namlusu kısa, kurşun atan bir çeşit küçük tüfek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Namlusu kısa, kurşun atan bir çeşit küçük tüfek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Namlusu kısa, kurşun atan bir çeşit küçük tüfek“ sorusuna cevap olarak “FİLİNTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek, bulmacada namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek, namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek tanımı, sözlükte namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek ne, bulmaca soruları namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek, namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek nedir, bulmaca sözlüğü 'namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek', namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek ne demek, sözlükte namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek, namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek, namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek açıklaması, sözlük namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek, bulmaca namlusu kısa kurşun atan bir çeşit küçük tüfek