Namlusu genellikle yivli, kısa ve hafif bir tüfek bulmacada nedir?

Namlusu genellikle yivli, kısa ve hafif bir tüfek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Namlusu genellikle yivli, kısa ve hafif bir tüfek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Namlusu genellikle yivli, kısa ve hafif bir tüfek“ sorusuna cevap olarak “KARABİNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek, namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek ne demek, sözlükte namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek, namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek, sözlükte namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek ne, namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek açıklaması, bulmaca soruları namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek, bulmaca çözümü namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek, sözlük namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek, bulmacada namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek, namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek tanımı, namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek nedir, bulmaca sözlüğü 'namlusu genellikle yivli kısa ve hafif bir tüfek'