Namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskin,bir tür uzun savaş bıçağı bulmacada nedir?

Namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskin,bir tür uzun savaş bıçağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskin,bir tür uzun savaş bıçağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskin,bir tür uzun savaş bıçağı“ sorusuna cevap olarak “YATAĞAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı tanımı, bulmacada namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı, bulmaca sözlüğü 'namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı', namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı ne demek, sözlükte namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı ne, bulmaca soruları namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı, bulmaca çözümü namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı, namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı açıklaması, sözlük namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı, namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı nedir, bulmaca namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı, namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı, sözlükte namlusu eğmeçli ve iki yanı da keskinbir tür uzun savaş bıçağı