Museviler için turfa olmayan, helal gıda bulmacada nedir?

Museviler için turfa olmayan, helal gıda“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Museviler için turfa olmayan, helal gıda” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Museviler için turfa olmayan, helal gıda“ sorusuna cevap olarak “KOSHER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlükte museviler için turfa olmayan helal gıda, bulmaca çözümü museviler için turfa olmayan helal gıda, bulmaca soruları museviler için turfa olmayan helal gıda, museviler için turfa olmayan helal gıda ne demek, sözlük museviler için turfa olmayan helal gıda, sözlükte museviler için turfa olmayan helal gıda ne, museviler için turfa olmayan helal gıda nedir, bulmaca museviler için turfa olmayan helal gıda, museviler için turfa olmayan helal gıda tanımı, bulmaca sözlüğü 'museviler için turfa olmayan helal gıda', museviler için turfa olmayan helal gıda, bulmacada museviler için turfa olmayan helal gıda, museviler için turfa olmayan helal gıda açıklaması