Mukavva, Kâğıt, Kayış, Maden Gibi Şeylerde Delik Açmaya Yarayan Araç, Delecek, Zımba bulmacada nedir?

Mukavva, Kâğıt, Kayış, Maden Gibi Şeylerde Delik Açmaya Yarayan Araç, Delecek, Zımba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mukavva, Kâğıt, Kayış, Maden Gibi Şeylerde Delik Açmaya Yarayan Araç, Delecek, Zımba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mukavva, Kâğıt, Kayış, Maden Gibi Şeylerde Delik Açmaya Yarayan Araç, Delecek, Zımba“ sorusuna cevap olarak “DELGEÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı84

Anahtar Kelimeler:

mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba, bulmacada mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba, sözlükte mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba, bulmaca çözümü mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba, mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba tanımı, bulmaca soruları mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba, mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba nedir, bulmaca sözlüğü 'mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba', mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba açıklaması, mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba ne demek, sözlük mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba, sözlükte mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba ne, bulmaca mukavva kâğıt kayış maden gibi şeylerde delik açmaya yarayan araç delecek zımba