Mimarlık ve süslemede, tipik Akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e bulmacada nedir?

Mimarlık ve süslemede, tipik Akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mimarlık ve süslemede, tipik Akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mimarlık ve süslemede, tipik Akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e“ sorusuna cevap olarak “AKANTUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e tanımı, bulmaca sözlüğü 'mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e', bulmaca soruları mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e, sözlükte mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e ne, sözlük mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e, mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e ne demek, bulmacada mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e, mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e, bulmaca mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e, mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e nedir, bulmaca çözümü mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e, mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e açıklaması, sözlükte mimarlık ve süslemede tipik akdeniz bitkisi olan kenger ya da enginardan e