Mimarlığın Şehir Düzeni İle Uğraşan Kolu, Şehircilik bulmacada nedir?

Mimarlığın Şehir Düzeni İle Uğraşan Kolu, Şehircilik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mimarlığın Şehir Düzeni İle Uğraşan Kolu, Şehircilik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mimarlığın Şehir Düzeni İle Uğraşan Kolu, Şehircilik“ sorusuna cevap olarak “URBANİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik nedir, mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik açıklaması, sözlükte mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik ne, sözlük mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik, bulmaca soruları mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik, mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik ne demek, bulmaca çözümü mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik, mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik tanımı, mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik, bulmaca sözlüğü 'mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik', sözlükte mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik, bulmaca mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik, bulmacada mimarlığın şehir düzeni i̇le uğraşan kolu şehircilik