Mevlevi dervişlerinin ney,nısfiye gibi çalgılar eşliğinde,kollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin bulmacada nedir?

Mevlevi dervişlerinin ney,nısfiye gibi çalgılar eşliğinde,kollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mevlevi dervişlerinin ney,nısfiye gibi çalgılar eşliğinde,kollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mevlevi dervişlerinin ney,nısfiye gibi çalgılar eşliğinde,kollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin“ sorusuna cevap olarak “SEMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı105

Anahtar Kelimeler:

sözlükte mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin, bulmaca mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin, sözlük mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin, bulmaca sözlüğü 'mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin', bulmaca çözümü mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin, mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin açıklaması, bulmacada mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin, mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin tanımı, mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin, mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin ne demek, sözlükte mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin ne, mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin nedir, bulmaca soruları mevlevi dervişlerinin neynısfiye gibi çalgılar eşliğindekollarını iki yana açıp dönerek yaptıkları ayin