Mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz, yakasız, yırtmaçlı, beli kırmalı, uzun ve geniş giysi bulmacada nedir?

Mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz, yakasız, yırtmaçlı, beli kırmalı, uzun ve geniş giysi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz, yakasız, yırtmaçlı, beli kırmalı, uzun ve geniş giysi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz, yakasız, yırtmaçlı, beli kırmalı, uzun ve geniş giysi“ sorusuna cevap olarak “TENNURE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı91

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi, mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi açıklaması, bulmacada mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi, mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi, bulmaca çözümü mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi, bulmaca mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi, sözlükte mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi ne, mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi ne demek, sözlük mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi, mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi nedir, bulmaca sözlüğü 'mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi', sözlükte mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi, mevlevi dervişlerinin giydiği kolsuz yakasız yırtmaçlı beli kırmalı uzun ve geniş giysi tanımı