Metal çubuk ve borulara diş açan alet,pafta bulmacada nedir?

Metal çubuk ve borulara diş açan alet,pafta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Metal çubuk ve borulara diş açan alet,pafta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Metal çubuk ve borulara diş açan alet,pafta“ sorusuna cevap olarak “YİVAÇAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta nedir, sözlük metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta, metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta, sözlükte metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta ne, bulmacada metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta, bulmaca soruları metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta, bulmaca çözümü metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta, sözlükte metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta, metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta ne demek, metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta açıklaması, bulmaca metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta, metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta tanımı, bulmaca sözlüğü 'metal çubuk ve borulara diş açan aletpafta'