Metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri, keton ve aldehit grupları bulmacada nedir?

Metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri, keton ve aldehit grupları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri, keton ve aldehit grupları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri, keton ve aldehit grupları“ sorusuna cevap olarak “ADH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları, bulmaca soruları metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları, metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları açıklaması, metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları, bulmaca sözlüğü 'metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları', metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları nedir, sözlükte metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları ne, metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları tanımı, metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları ne demek, bulmaca çözümü metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları, sözlükte metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları, bulmacada metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları, sözlük metabolik faaliyetler sonucunda oluşan alkolleri keton ve aldehit grupları