Mersingillerden, Amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki bulmacada nedir?

Mersingillerden, Amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mersingillerden, Amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mersingillerden, Amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki“ sorusuna cevap olarak “YENİBAHAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki, mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki nedir, sözlükte mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki ne, bulmacada mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki, bulmaca soruları mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki, bulmaca mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki, sözlükte mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki, sözlük mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki, mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki tanımı, bulmaca sözlüğü 'mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki', mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki, mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki ne demek, mersingillerden amerika’nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki açıklaması