Merkez Niteliğine Sahip Büyük Tekke,dergah bulmacada nedir?

Merkez Niteliğine Sahip Büyük Tekke,dergah“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Merkez Niteliğine Sahip Büyük Tekke,dergah” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Merkez Niteliğine Sahip Büyük Tekke,dergah“ sorusuna cevap olarak “HANEGAH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah, sözlükte merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah, bulmaca sözlüğü 'merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah', bulmacada merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah, sözlük merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah, merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah tanımı, merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah açıklaması, bulmaca soruları merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah, merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah nedir, bulmaca merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah, bulmaca çözümü merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah, merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah ne demek, sözlükte merkez niteliğine sahip büyük tekkedergah ne