Mercimekten az büyük, buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç,melengiç bulmacada nedir?

Mercimekten az büyük, buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç,melengiç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mercimekten az büyük, buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç,melengiç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mercimekten az büyük, buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç,melengiç“ sorusuna cevap olarak “ÇİTLEMBİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç açıklaması, sözlükte mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç, mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç, sözlük mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç, sözlükte mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç ne, bulmaca mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç, bulmaca soruları mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç, bulmacada mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç, mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç ne demek, bulmaca sözlüğü 'mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç', bulmaca çözümü mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç, mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç tanımı, mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaçmelengiç nedir