Mercimekten az büyük, buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç, melengiç bulmacada nedir?

Mercimekten az büyük, buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç, melengiç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mercimekten az büyük, buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç, melengiç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mercimekten az büyük, buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç, melengiç“ sorusuna cevap olarak “ÇİTLEMBİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sözlükte mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç ne, bulmaca mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç, bulmaca soruları mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç, mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç, bulmacada mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç, bulmaca çözümü mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç, mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç açıklaması, mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç nedir, sözlükte mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç, mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç tanımı, bulmaca sözlüğü 'mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç', sözlük mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç, mercimekten az büyük buruk lezzette meyvesi olan bir ağaç melengiç ne demek