Mentha piperita olarak tanımlanan, ballıbabagillerden, yaprakları sapsız, ç bulmacada nedir?

Mentha piperita olarak tanımlanan, ballıbabagillerden, yaprakları sapsız, ç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mentha piperita olarak tanımlanan, ballıbabagillerden, yaprakları sapsız, ç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mentha piperita olarak tanımlanan, ballıbabagillerden, yaprakları sapsız, ç“ sorusuna cevap olarak “NANE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç ne demek, sözlükte mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç, mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç nedir, bulmaca mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç, sözlük mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç, bulmaca soruları mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç, bulmacada mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç, mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç tanımı, sözlükte mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç ne, mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç, bulmaca çözümü mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç, bulmaca sözlüğü 'mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç', mentha piperita olarak tanımlanan ballıbabagillerden yaprakları sapsız ç açıklaması