Menetmek, Yasaklamak, Haram Kılmak bulmacada nedir?

Menetmek, Yasaklamak, Haram Kılmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Menetmek, Yasaklamak, Haram Kılmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Menetmek, Yasaklamak, Haram Kılmak“ sorusuna cevap olarak “HAZR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte menetmek yasaklamak haram kılmak ne, menetmek yasaklamak haram kılmak ne demek, bulmaca çözümü menetmek yasaklamak haram kılmak, bulmaca menetmek yasaklamak haram kılmak, bulmacada menetmek yasaklamak haram kılmak, menetmek yasaklamak haram kılmak, menetmek yasaklamak haram kılmak nedir, sözlük menetmek yasaklamak haram kılmak, sözlükte menetmek yasaklamak haram kılmak, bulmaca sözlüğü 'menetmek yasaklamak haram kılmak', menetmek yasaklamak haram kılmak tanımı, menetmek yasaklamak haram kılmak açıklaması, bulmaca soruları menetmek yasaklamak haram kılmak