Mecazen beceriksiz,başarısız,dikkate alınmayan bulmacada nedir?

Mecazen beceriksiz,başarısız,dikkate alınmayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mecazen beceriksiz,başarısız,dikkate alınmayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mecazen beceriksiz,başarısız,dikkate alınmayan“ sorusuna cevap olarak “TATARAĞASI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan, mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan nedir, sözlük mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan, mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan, bulmacada mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan, sözlükte mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan, bulmaca soruları mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan, sözlükte mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan ne, mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan tanımı, bulmaca sözlüğü 'mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan', mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan ne demek, bulmaca mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan, mecazen beceriksizbaşarısızdikkate alınmayan açıklaması