Mecazen beceriksiz, başarısız, dikkate alınmayan bulmacada nedir?

Mecazen beceriksiz, başarısız, dikkate alınmayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Mecazen beceriksiz, başarısız, dikkate alınmayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Mecazen beceriksiz, başarısız, dikkate alınmayan“ sorusuna cevap olarak “TATARAĞASI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan nedir, sözlük mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan, mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan, bulmaca mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan, bulmaca sözlüğü 'mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan', sözlükte mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan ne, mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan tanımı, bulmaca çözümü mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan, mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan ne demek, sözlükte mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan, bulmaca soruları mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan, bulmacada mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan, mecazen beceriksiz başarısız dikkate alınmayan açıklaması