Maydanozgillerden, yaprakları maydanozu andıran bir bitki bulmacada nedir?

Maydanozgillerden, yaprakları maydanozu andıran bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Maydanozgillerden, yaprakları maydanozu andıran bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Maydanozgillerden, yaprakları maydanozu andıran bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KİŞNİŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlükte maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki, bulmaca soruları maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki, bulmaca çözümü maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki, maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki tanımı, maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki açıklaması, maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki ne demek, sözlük maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki, sözlükte maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki ne, bulmaca maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki, maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki, maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki nedir, bulmacada maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki, bulmaca sözlüğü 'maydanozgillerden yaprakları maydanozu andıran bir bitki'