Maydanozgillerden, kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir bulmacada nedir?

Maydanozgillerden, kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Maydanozgillerden, kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Maydanozgillerden, kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir“ sorusuna cevap olarak “KEREVİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir, maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir, maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir tanımı, maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir ne demek, bulmaca sözlüğü 'maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir', bulmaca çözümü maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir, bulmacada maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir, sözlükte maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir, sözlük maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir, sözlükte maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir ne, maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir açıklaması, bulmaca soruları maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir, maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan kokulu bir nedir