Maydanozgillerden, kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki bulmacada nedir?

Maydanozgillerden, kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Maydanozgillerden, kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Maydanozgillerden, kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KEREVİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki ne demek, bulmacada maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki, bulmaca soruları maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki, maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki tanımı, sözlük maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki, sözlükte maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki ne, bulmaca sözlüğü 'maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki', bulmaca maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki, maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki açıklaması, bulmaca çözümü maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki, sözlükte maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki, maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki, maydanozgillerden kökleri ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bitki nedir